Rádi byste obdarovali své blízké něčím ojedinělým, ale bojíte se, že netrefíte do černého? Zapomeňte na obyčejné, okoukané a nudné prezenty! Vsaďte na zážitkové dárky, protože jsou právě v kurzu a zanechají v člověku nezapomenutelné momenty. Pro starší generace se příliš nehodí skok padákem, ale člověk nikdy neví! Vyhlídkové lety, paragliding, tandemové seskoky i akrobatické kreace ve vzduchu jsou prostě úžasné!

Dech beroucí zážitky právě letí!

Ano. Letí přímo k vám! Už to není jako před pár desítkami let, kdy měli k takovýmto nezvyklostem přístup jen boháči, armáda a tajné složky. Jen si představte, jak si užijete lety balónem, tandemové seskoky a hru na pilota v letadle! Ať už se ocitnete v letadle, balónu, vrtulníku anebo na trenažéru, očekávejte super jízdu. Snili jste o řízení letadla? V dnešní době už to není problém! Stačí kontaktovat odborníky na slovo vzaté.

Vrtulník, letadlo a balón v akci

Milujete dobrodružství a adrenalin? Toužíte vyzkoušet něco nového? Dejte přednost vyhlídkovým letům, seskokům padákem i akrobatickým letům pod taktovkou zkušených specialistů a mrkněte na http://www.leteckezazitky.cz/. Třeba si zamilujete paragliding v Beskydech či vyhlídkový výlet horkovzdušným balónem z více než 20 lokalit České republiky. Věřte, že jsou letecké zážitky bezkonkurenční stejně jako částka, kterou za ně zaplatíte. Velkou raritou je rovněž let na simulátoru dopravního letadla, vrtulníku a stíhačky! Budete stát nohama pevně na zemi, a přitom okusíte náročnou práci pilota.

Horkým tipem je pilotní výcvik jako dárek za dotovanou cenu. Učarujte svému blízkému a dopřejte mu dárek bez hranic! Ať už se jedná o pilotní průkaz na malé a dopravní letadlo, výcvik na vrtulník, budete naprosto ohromeni. Vítejte ve světě nevšedních a originálních momentů!

Sdílet