Máte pocit, že vám chybí dostatek soukromí pro úpravu vašeho vzhledu? Když se podíváte ke vchodu do koupelny, kde stojí řadu další členové rodiny, asi nepůjde pouze o zdání! Ano, opravdu se vyplatí mít svůj koutek, kde se bez problémů učešete, nalíčíte a vyřešíte všechno, co se týká vašeho vzhledu. Rozhodně přitom není zapotřebí realizovat novou koupelnu! Bohatě postačí zakoupit si ten správný toaletní stolek. Jak na jeho výběr a kde pohodlně nakupovat? Na obě tyto otázky odpovíme v následujících řádcích.

Designově musí ladit s interiérem ložnice

Vzhled jakéhokoli nábytku v ložnici je důležitý. Možná se na první pohled zdá, že se jedná o vedlejší místnost, kam chodíme pouze spát. Kdo by se ale chtěl dívat na starou komodu nebo starší nevzhledný toaletní stolek? Nejspíše nikdo. K dispozici jsou dnes modely ve spoustě zajímavých odstínů. Hodně oblíbený je kupříkladu dub sonoma. Mnohé ženy nepohrdnou ani něžnou čistou bílou barvou, případně slonovou kostí. Jestliže máte ráda kontrast, vsaďte na exotické dřeviny. Ty vypadají v kombinaci se světlými tóny luxusně. Zapomenout nelze ani na tradiční styl vintage.

Funkční prvky toaletního stolku

Při nákupu toaletky myslete především na své pohodlí. Pokud zkrátka potřebujete aktuálně rtěnku, malovátka anebo hřeben, musíte jednotlivé věci rychle a pohodlně najít. Slouží k tomu přehledně řešené poličky, zásuvky a malé boxy. Zapomenut nemůžeme ani na praktické zrcadlo. Poslední pohled je sice vždy v předsíni, nicméně toaletní stolek se bez zrcadla také neobejde. Důležitá je i přítomnost taburetky, na niž se posadíte.

Kde nakupovat?

Rozhodla jste se pro moderní toaletní stolek se zrcadlem? Pak si nakupte velmi jednoduše a rychle online. Nabídka internetové galerie Dona-shop.cz je velmi pestrá a zvolit si ten správný model by vám nemělo činit obtíže.

Sdílet