I muži mohou být elegantní. Je sice pravda, že seznam šperků, které muž navléká, není zas tak dlouhý jako množství šperků, které “oblékají” ženy. Doba se však neustále mění a stále více zdobení mužů nahrává. Dnes se prstýnky, náramky (zejména energetické náramky) a řetízky na krk vstaly běžnou mužskou záležitostí.

Budhistické náramky s hlavičkou Buddhy

Je dobré podotknout, že u mužů rozhodně platí, že méně je více. Morinetti.cz na to pamatuje. Proto mužům nabízí luxusní pánské náramky na ruku, které jsou decentní, prostě mužské, např. Buddha náramek. Některé se hodí především k obleku, jiné je možno nosit každý den (budhistické náramky) nebo jako výrazný doplněk pro určité příležitosti. Proto se vyplatí mít takových náramků více a moci je kombinovat podle nálady a podle toho, kam je muž bude nosit.

Co je to štěstí? Muška jenom zlatá nebo náramek se čtyřlístkem

Šperky jsou však přece jen doménou žen. Náramky patří mezi tradiční ženské ozdoby.

  • Darujte ženě náramek z polodrahokamů pro každodenní nošení.
  • Darujte luxusní dámský náramek, kterým žena upoutá pozornost, jakmile ho oblékne ke společenským šatům.

Pokud chcete, aby náramek přinášel štěstí a také štěstí symbolizoval, zabalte do vánočního papíru náramek se čtyřlístkem. Neobjednávejte ho však pouze pro drahou polovičku, ale přihoďte také jeden pro dceru a maminku. Náramky se symbolem štěstí, tady náramky se čtyřlístkem, udělají radost všem.

Mějte na zápěstí neustále energetický talisman

Morinetti.cz vám nabízí také náramky z křišťálu a náramky z léčivých kamenů. Všechny náramky jsou vyráběny ručně a zásadně z přírodních materiálů. Náramek, který tedy doputuje až k vám na ruku, bude vždy jedinečný. Nebude vám sloužit pouze jako módní doplněk, ale stane se symbolem vaší osobnosti, stane se vaším energetickým talismanem.

Sdílet