I Vy si nyní můžete vychutnat pravá mexická jídla, bez jakýchkoliv náhražek a napodobenin. Je to díky triu mexických restaurací v Praze Las Adelitas. Najdete je na Praze 1, 2 a 3 a každá z nich se pyšní originalitou. Než ale tyto tři restaurace vznikly, předcházely tomu nemalé překážky a nesnáze.

Rodrigo, Patricio a další partneři

Než vznikla první mexická restaurace Praha, vařil Rodrigo, což je zakladatel, mexická jídla přímo doma a následně je rozvážel. K přepravě využíval běžných prostředků hromadné dopravy, jako je metro a tramvaj. Přidal se k němu jeho přítel Patricio a společně založili Las Adalitas Delivery, tedy donáškovou službu amatérského typu. Jejich jídla se ale poměrně záhy prosadila a lidé poznali, že toto je skutečné Mexiko. Současné restaurace na Praze 1, 2 a 3 vznikly především díky přispění dalších partnerů Fernanda a Davida.

Co si můžete dát?

Možná se tolik nevyznáte v mexických jídlech, tak si povězme, která z nich můžete ochutnat prostřednictvím mexické restaurace Praha 1. Jedná se o tyto pokrmy, které se pyšní autenticitou a z nichž některé jsou chronicky známé, jiné méně:

  • Tacos
  • Ceviche
  • Burritos
  • Enchiladas
  • Flautas
  • Parrilladas a mnoho dalších

Uspořádejte nezapomenutelný event

Firemní eventy jsou dnes ve velké oblibě. Proč neuspořádat takový, který bude v mexickém stylu? Všechny zúčastněné můžete překvapit a nadchnout pikantními mexickými pokrmy a řádně je rozpálit. Samozřejmě, že je možné ochutnat nejrůznější mexické nápoje. Mexická restaurace Praha 2 i další z našeho tria pak nabízí možnost zařídit firemní večírek. Praha je pro takové akce naprosto dokonalá a také je naším jediným městem, které nabízí takovou pestrost pokrmů z různých končin.

Mexická restaurace Praha 3 je tím pravým, pokud chcete poznat něco nového, nebo pokud už jste propadli mexické kuchyni.

Sdílet