I Vy si nyní můžete vychutnat pravá mexická jídla, bez jakýchkoliv náhražek a napodobenin. Je to díky triu mexických restaurací v Praze Las Adelitas. Najdete je na Praze 1, 2 a 3 a každá z nich se pyšní originalitou. Než ale tyto tři restaurace vznikly, předcházely tomu nemalé překážky a nesnáze.

Rodrigo, Patricio a další partneři

Než vznikla první mexická restaurace Praha, vařil Rodrigo, což je zakladatel, mexická jídla přímo doma a následně je rozvážel. K přepravě využíval běžných prostředků hromadné dopravy, jako je metro a tramvaj. Přidal se k němu jeho přítel Patricio a společně založili Las Adalitas Delivery, tedy donáškovou službu amatérského typu. Jejich jídla se ale poměrně záhy prosadila a lidé poznali, že toto je skutečné Mexiko. Současné restaurace na Praze 1, 2 a 3 vznikly především díky přispění dalších partnerů Fernanda a Davida.

Co si můžete dát?

Možná se tolik nevyznáte v mexických jídlech, tak si povězme, která z nich můžete ochutnat prostřednictvím mexické restaurace Praha 1. Jedná se o tyto pokrmy, které se pyšní autenticitou a z nichž některé jsou chronicky známé, jiné méně:

  • Tacos
  • Ceviche
  • Burritos
  • Enchiladas
  • Flautas
  • Parrilladas a mnoho dalších

Uspořádejte nezapomenutelný event

Firemní eventy jsou dnes ve velké oblibě. Proč neuspořádat takový, který bude v mexickém stylu? Všechny zúčastněné můžete překvapit a nadchnout pikantními mexickými pokrmy a řádně je rozpálit. Samozřejmě, že je možné ochutnat nejrůznější mexické nápoje. Mexická restaurace Praha 2 i další z našeho tria pak nabízí možnost zařídit firemní večírek. Praha je pro takové akce naprosto dokonalá a také je naším jediným městem, které nabízí takovou pestrost pokrmů z různých končin.

Mexická restaurace Praha 3 je tím pravým, pokud chcete poznat něco nového, nebo pokud už jste propadli mexické kuchyni.

Sdílet

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Pro odeslání komentáře prosím doplňte : *