Přejete si mít harmonický vztah, kde není prostor pro nudu? Určitě ano. Je to sen každého z nás. Ovšem v takovém případě je zapotřebí o partnerský vztah pečovat. Mimo kvalitní komunikace, pozitivního postoje a důvěry jsou na místě malé dárečky – překvapování se navzájem. Právě díky maličkostem a nečekaným překvapením vnese člověk do vztahu ten správný náboj.

Váš přítel či přítelkyně rozhodně nemusí mít narozeniny a čekat nemusíte ani na jiné významné příležitosti. Dát někomu dárek jen tak je příjemným zpestřením vztahu. Nikdo neočekává, že během roku se bude jednat o nějak nákladné dárky. Stačí parádní trička s potiskem nebo jiné maličkosti, které potěší.

Láska prochází žaludkem

Potěšte svého partnera gurmánským zážitkem. Ale ne jen tak ledajakým. Připravte si šátek, zavažte mu nebo jí oči a dávejte ochutnat různé speciality. Jahody, šlehačku, čokoládu, jogurt, hroznové víno. Bude to milé, chutné překvapení, na které jen tak nezapomene.

Hrajte si

Mít stejné koníčky je bezva, protože to utužuje vztah. Být stejně praštění je prostě k nezaplacení. A mít stejné oblečení – kolekce mikin z BASTARD, je tuplovaná legrace. Ne nadarmo se říká, že partneři by se měli bavit jako nejlepší kamarádi, milovat jako milenci, blbnout jako děti, držet spolu jako manželé a chránit se, jako sourozenci.

Žhavý sex

Mnoho lidí vám bude tvrdit, že dobrý sex není ve vztahu to nejdůležitější. Možná není úplně nejdůležitější, ale rozhodně důležitý je a funguje jako barometr vztahu. Nefunguje-li sex, je někde ve vztahu trhlina. Snažte se vnášet do něj trochu toho koření v podobě erotického prádla, her, masáží a zkrátka různých novot – nedovolte, ať se váš sexuální život smrskne na postel a tři polohy.

Dejte partnerovi prostor

Ptáček, který žije v zajetí, čeká, až někdo otevře dvířka a udělá frnk. Stejně to funguje i ve vztahu. Nemá-li člověk prostor pro své vlastní JÁ, začne se dřív či později cítit, jako ten ptáček. Dejte partnerovi důvěru a prostor. Nebude mít potřebu vás opustit a vždy, když vylétne, aby si protáhl křidélka, vrátí se – ví, kde načerpat energii a bezpečně složit hlavu.

 

 

 

Sdílet