Chystáte se rekonstruovat dům, budete zařizovat dětský pokoj nebo předělávat zahradu? Možná už máte nějakou svou představu, jak by mělo vše vypadat, nebo teprve hledáte nápady. V každém případě se vyplatí inspirovat řešeními profesionálních architektů a zahradních návrhářů. Podle jimi realizovaných zakázek totiž nejlépe poznáte, zda by dokázali stvořit něco, co by odpovídalo vašim představám.

Internet je sice plný fotografií hezkých domů, bytů a zahrad, nicméně málokterý z nich se vám podaří napodobit. Mnohé pochází ze zahraničí, a tak je podobný nábytek těžko sehnatelný v ČR. Prohlížet si takové fotky je potom spíš k pláči než k radosti. Ale jde to i jinak. Existuje totiž český web, který shromažďuje fotografie bydlení od českých nábytkářských firem, architektů a bytových designérů.

Na Bydlo.cz najdete realistické fotky

Portál Bydlo.cz je internetovou fotogalerií, kde může kdokoliv najít inspiraci pro zařizování své kuchyně, obývacího pokoje, pracovny, terasy, altánu, zahrady a tak dále. Najdete zde fotografie celých domů i perfektně zařízených bytů. Dají se vyhledávat podle druhu, barvy, materiálu i lokality realizace. Vše je propojené také s architekty, kteří daný interiér vytvořili.

Architekti zde prezentují svou práci

Fotografie sem může nahrát přímo architekt či bytový designér. Prezentuje tak svou práci a šetří čas všem lidem hledajícím inspiraci. Ti se ihned dozví, kdo za hezkým bydlením stojí a kde mohou hledat podobně stylový nábytek. Interiérová studia a další odborníci mají navíc možnost publikovat na webu své články, čímž zvýší svoji reputaci a vylepší SEO svých webových stránek. Portál Bydlo.cz se prostě a jednoduše snaží spojit profesionály s lidmi hledajícími inspiraci.
Bydlo.cz funguje i na Facebooku, kde má přes 110 000 aktivních fanoušků nasbíraných za pět let. Webová stránka je mobile friendly, takže si ji lze zobrazovat přes jakékoliv zařízení. Snít o tom, jak by mohl vypadat váš domov, tedy můžete třeba večer před usnutím.

Sdílet