Soutěž na červen

Kategorie: Soutěž

seznamovací večer

Na červen tu máme soutěž o dva dárkové vouchery na seznamovací večer

www.seznamovacivecer.cz pořádá seznamovací večery pro ženy a muže různých věkových kategorií, kteří touží poznat nové lidi a potkat svého budoucího partnera

(Pokračování textu…)

Sdílet
Dárkové poukazy na cvičení v klubu Expreska

Kategorie: Soutěž

EXPRESKA – konečně rychlé a mimořádně účinné cvičení

Ženy si často stěžují, že nemají čas cvičit. EXPRESKA přináší řešení. Jedná se o 30minutový kruhový trénink s komplexním cvičebním programem, který probíhá na 8 hydraulických strojích a 8 aerobních stanovištích. Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po zhruba třiceti vteřinách. Na lekci nemusíte pospíchat, ani si dělat starosti s rozpisem lekcí. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete. To vše pod vedením zkušené trenérky. Kluby EXPRESKA najdete na 35 místech po celé ČR. (Pokračování textu…)

Sdílet
Soutěž o dárkový certifikát v hodnotě 4.800,- !

Kategorie: Soutěž

logo_Svet_Zdravi_RGB_MR_GREEN

Hubněte tak, jak je vám geneticky přirozené. Hubněte se Světem zdraví.

Soutěžte o poukaz na tříměsíční program ve Světě zdraví, který má hodnotu 4800 Kč

Svět zdraví je nová síť poraden v oblasti zdraví a úpravy váhy založená na unikátním systému, díky kterému získá klient na základě osobní diagnostiky, vstupního dotazníku a biochemického vyšetření krve zcela individuální doporučení a jídelníček „ušitý na míru“.

Jak se tento systém, který Vám umožní hubnout metabolicky správně, jmenuje?

203550

Správnou odpověď najdete na http://www.Cenopady.cz

Soutěžit můžete od 17.09.2014 do 17.10.2014.

Vaše jméno a příjmení:

Váš email, abychom Vás mohli kontaktovat:

Pro účast v soutěži, je třeba souhlasit s podmínkami soutěže:

Simova_diagnostikuje_ve_Svete_zdravi

Informace k výhře :

Kupón lze uplatnit v kterékoliv z 31 poraden Světa zdraví kdekoliv v ČR. Jedná se o kupón na třímešíční péči, která zahrnuje vstupní diagnostiku pomocí patentovaného systému Nutriční typologie. Na základě výsledků této diagnostiky získá klient zcela individuální doporučení, jak docílit ideální váhy, seznam doporučených potravin a naopak potravin, které jeho organismu neprospívají a vzorový jídelníček „ušitý na míru“. Součástí péče jsou pravidelné konzultace po dobu tří měsíců, při kterých nutriční specialista Světa zdraví kontroluje klientovy pokroky, dodávat mu patřičnou motivaci a pomáhat mu přirozeně zařadit nové návyky do života, tak aby i po skončení programu nedošlo k jo-jo efektu.

Soutěž byla ukončena, vítězem se stává Lada Novotná, výherci blahopřejeme ;o)

Sdílet
Vyhrajte měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny!

Kategorie: Soutěž

Jaroměřická mlékárna, ryze český výrobce sýrů, tvarohů a pomazánkových másel, si zakládá na kvalitě a tradičních postupech. Přímo v Jaroměřicích nad Rokytnou se tak zpracovávají výhradně domácí suroviny. Hotové výrobky neobsahují „éčka“ a díky své mimořádné kvalitě získaly celou řadu významných ocenění. Více na www.mlekarna.cz
Pro tři z vás, kteří správně zodpoví následující otázku, jsou připraveny poukazy na měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny (každý v hodnotě 1000 Kč). Po dobu jednoho měsíce vám bude každý týden doručen až domů balíček vybraných smetanových a porcovaných sýrů i pomazánkových másel z Jaroměřické mlékárny pro celou rodinu.

jaromericka_mlekarna_white

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

VÝHERCI POUKAZU NA ZBOŽÍ V HODNOTĚ 1.000,- :

1. Jaroslava Křížková

2. Ivana Kornalíková

3. Michaela Bicanová

Sdílet
Soutěž o luxusní parfémy

Kategorie: Soutěž

Yves Rocher Soutez

Portál OnlineZena.cz a společnost Yves Rocher si pro čtenářky připravila jednoduchou soutěž o luxusní parfémy.

Rostlinná kosmetika Yves Rocher využívá regenerační sílu a životadárnou energii rostlin ve prospěch Vaší krásy. Buďte krásná s Yves Rocher! Objevte svět krásy z rostlin!

Francouzská kosmetická společnost Yves Rocher vznikla v roce 1959 v Bretani a dnes jsou její obchody ve více než 80 zemích světa. Ve 44 obchodech Yves Rocher v České republice naleznete výběr z více než 500 výrobků Rostlinné kosmetiky pro ženy i muže, které zahrnují péči o obličejpéče o tělo, hygienické a opalovací přípravky, parfémy, toaletní vody i líčení. Všechny kosmetické produkty jsou vyrobeny z rostlin, které si firma sama pěstuje, přičemž dodržuje přísné bezpečnostní i ekologické standardy. Výrobky Rostlinné kosmetiky ani jejich složky nejsou testovány na zvířatech a neobsahují látky živočišného původu.

Více než jen nákup
Dívejte se, přivoňte, vyzkoušejte… Nákup kosmetických výrobků u Yves Rocher je jedinečným zážitkem. Obslouží Vás proškolené kosmetické poradkyně, které Vám doporučí ty nejvhodnější výrobky právě pro Vás.

Dárky a slevy s věrnostní kartou
Založte si bezplatně v  obchodě Yves Rocher věrnostní kartu a získejte mnoho výhod. Pravidelně Vám bude poštou zasílán leták s nabídkou slev a dárků. Za každý nákup získáte navíc na Vaši kartu věrnostní body a po nasbírání jejich dostatečného počtu si budete moci vybrat výrobek v určené hodnotě zdarma.

Nechte se hýčkat v salonech Yves Rocher
Vyzkoušejte péči v kosmetických salonech Yves Rocher a budete se cítit jako znovuzrození. Vybrat si můžete ze široké nabídky péče o obličej, depilace, barvení řas či obočí nebo si nechat poradit s líčením. Rádi Vás přivítáme v jednom z 20 kosmetických salonů po celé České republice.
Více informací na www.yves-rocher.cz

Nakupujte pohodlně v internetovém obchodě Yves Rocher
Nakupujte za výhodné ceny v e-shopu Yves Rocher. Navíc můžete získat krásné dárky k objednávce. Zaregistrujte se do newsletteru na stránce a získáte speciální nabídky, slevy určené pouze pro příjemce newsletteru a informace o novinkách dříve než ostatní zákazníci.
http://www.yves-rocher.cz/vyberte_si_darek

Vyhodnocení soutěže:

1. místo: Nataša Pelmová

2. místo: Markéta Bicanová

3. místo: Hana Landorová

Výherce budeme kontaktovat emailem.

Výhercům gratulujeme !

 

Ceny:

1.- 3. Cena

Dárková sada SO ELIXIR Yves Rocher

SO ELIXIR Yves Rocher

Parfém So Elixír z dílny Yves Rocher – je to vůně namísto slov. Nechte se zlákat jeho smyslností a přivoňte.

Prvotním tónem parfému je jiskrná svěžest bergamotu. Srdce parfému je tvořeno svůdnými květinovými tóny, ve kterých se mísí esence z růží s výtažky z jasmínu. Ženská svůdnost je plně rozvinuta v lahodném, vibrujícím základu parfému, který tvoří výtažek z pačuli, z bobů tonka a z kadidla. So Elixír je zářivý, smyslný parfém, který zanechá jedinečný dojem.

 

http://www.yves-rocher.cz/parfemy/parfemy_pro_zeny/so_elixir

Sdílet