Kvalita dětské obuvi je extrémně důležitá! Pokud by dítě nosilo nekvalitní boty, došlo by k degeneraci chodila a k vážným zdravotním problémům. Právě proto byla zavedena značka „Zdravotně nezávadná obuv – bota pro Vaše dítě“, jejímž symbolem je logo se žirafou. Certifikaci Žirafa uděluje Česká obuvnická a kožedělná asociace výhradně výrobcům obuvi, jejichž produkty splní nejpřísnější kritéria. Boty se „žirafou“ jsou pro rodiče zárukou, že koupí dítěti skutečně to nejlepší. Víme, kde takové boty seženete za dobrou cenu a ještě s několika výhodami.

tenisky

Kvalita z českých dílen

Špičková dětská celoroční obuv tvoří nabídku internetového obchodu Vlapa.cz. Obchod se specializuje na boty pro děti od českých výrobců. Aktuálně byla uvedena do prodeje dětská jarní obuv od českých výrobců jako jsou Fare, KTR, Pegres a další.

Proč se spolehnout právě na tyto značky? Důkazem jejich kvality je zmíněná certifikace Žirafa, není to ale vše. Boty od českých výrobců jsou ušity z pravé kůže. Díky tomu se dokáží perfektně přizpůsobit tvaru dětské nohy. Kůže je trvanlivý materiál, boty odolávají i každodennímu nošení.

RADA: Pokud chcete, aby kožené boty vydržely co nejdéle, je třeba o ně pečovat. Větší nečistoty z bot odstraňte vlhkým nebo suchým hadříkem. Používejte pravidelně krém na kožené boty a nezapomínejte ani na impregnaci.

Některé dětské jarní boty z nabídky mají praktickou vyjímatelnou stélku. Pohodlně ji vyměníte, takže bota bude perfektně sloužit svému účelu.

obuv

Jaké vybrat?

Dětská jarní obuv musí chránit před rozmary jarního počasí. Pro toto období jsou ideální volbou tenisky pro starší děti či kotníčkové boty pro menší děti. Na Vlapa.cz mají aktuálně dětské jarní boty pro kluky i holky v různých barevných provedeních. Holčičí boty zdobí například srdíčka nebo kytičky. Vyvarujte se tomu, že koupíte dítěti boty o mnoho větší. Před nákupem přeměřte nohu vašeho dítěte – důležitá je délka i šířka. Boty by měly být větší o maximálně 15 mm.

Výhody u Vlapa.cz

Na Vlapa.cz nabízí i dámskou či pánskou obuv a také praktické doplňky. Pokud nakoupíte v hodnotě nad 1 500 Kč, získáte dopravu zdarma. Boty vám doručí do 24 hodin a nabízí zdarma možnost výměny zboží či vrácení.

Podívejte se na www.vlapa.cz a vyberte špičkové boty pro vaše dítě!

16595-vlapa-logo-1

Sdílet