Tak trochu jiný relax. Kurzy malování a kreslení

Žijeme v náročném světě. Bezesporu. Společnost je orientovaná na výkon. Nic jiného než dokonalost se nepřipouští. Na odpočinek a relax nezbývá čas. Dříve nebo později však člověk zjistí, že bez odpočinku to nejde, že každou práci a výkon musí čas od času střídat relaxace. (Pokračování textu…)

Sdílet
Co vykouzlit s tofu sýrem? Recept je na světě!

5a4b592a02fe62afe71375ed58466e7dV lednici objevíte tofu, kterému za chvíli končí spotřeba, a tak přemýšlíte, co by se s ním dalo vykouzlit? Máme recept! (Pokračování textu…)

Sdílet
Chléb po domácku? Ano a se sýrem!

sdsddKupovat si chléb v obchodě je pro vás už nuda? Rády byste vyzkoušeli něco domácího a hlavně výborného? Pak je tento recept přesně pro vás. (Pokračování textu…)

Sdílet
Nový mazlíček doma? Pak jej musíte krmit správně!

hhhhhhPokud máme doma pejska, kočičku nebo jiné domácí zvíře, staráme se o něj s láskou jako o každého dalšího člena domácnosti. Věnujeme mu kromě pohlazení, procházek, zdravotních prohlídek veškerou péči. (Pokračování textu…)

Sdílet
Milujete bílou čokoládu? Máme pro vás lahodný recept!

rthtrMůžete se zbláznit po bílé čokoládě? Zajděte do nejbližšího obchodu a nakupte si jí hodně, protože pro vás máme recept, který teď budete chtít dělat pořád! (Pokračování textu…)

Sdílet