Triček a tílek není nikdy dost, patří k hlavním součástem šatníku. A to celoročně. Nosíte-li tílka jen v parném létě, dámská trička s krátkým rukávem v teplém období a trika s dlouhým rukávem v zimě, okrádáte se o možnosti kombinování, vrstvení a všestranného využití těchto kousků oblečení. Jsou totiž skvělá pořád. Nosit se dají k sukním i kalhotám, ve volném čase, doma, při sportu a neformálně každý den.

Jednobarevná i s potiskem

Pořiďte si několik univerzálních triček a tílek, doplňte je pár zvláštními kousky a máte vystaráno na každé roční období. Nejlépe kombinovatelné jsou určitě jednoduché jednobarevné kousky. V šatníku je ale lepší mít zastoupeno obojí a nevyhýbat se oblečení s vkusným potiskem. Důraz dávejte i na kvalitu materiálu. Mačkavé triko, které dobře nesedí, moc parády neudělá.

Dostatečná gramáž materiálu

Ideálním materiálem pro dětská, dámská i pánská trička s krátkým rukávem, dlouhým rukávem a tílka je určitě bavlna. Klidně i s příměsí elastanu pro lepší pružnost a menší mačkavost. Bavlna dobře saje pot, je příjemná na pokožce a můžeme ji často prát. Neopomenutelným faktorem určitě bude gramáž materiálu, jež má široké rozpětí. Kdo chce pevné triko, co něco vydrží a po sezoně jej nerozstříháme na hadry, musí sáhnout po tom s vyšší gramáží. Bavlněná jednoduchá trika jsou ideální i pro reklamní textil na potisk.

Nejen reklamní trika

Jednoduchá a kvalitní dámská i pánská trička s krátkým rukávem najdete na x-fer.cz, spolu s polokošilemi, fleece mikinami a vestami. Můžete je nosit sami nebo nabídnout klientům s vaším potiskem jako reklamní dárek. Skvělá jsou i jako firemní stejnokroje. Výběr je široký, ať co se týká velikostí, tak i všech možných barev duhy.

Objevte kouzlo vrstvení

Trička a tílka poslouží v chladných dnech jako spodní vrstva, za kterou se ale nebudeme muset stydět a klidně ji ve vyhřáté místnosti odhalíme. Hodí se pod další triko, sako, mikinu, svetr, šaty, kostým… Vrstvení je fajn a může posloužit jako barevné oživení outfitu a jinak fádních kousků. Budete překvapeni, kolik variací najednou vymyslíte, dáte-li tílkům a trikům, které jste zatím nosili jen v létě, šanci i jindy.

Sdílet