Pařížanky vypadají tak stylově! Taky jejich francouzský styl obdivujete? Mají šmrnc, nesnaží se, ale i tak vypadají elegantně a krásně. Chcete také tak působit! Jenže, ne vždycky se vám to povede. Jak ony to dělají? Mají snad eleganci v genech? Nebo mají pár triků a tipů, které jim šmrnc a glanc dodají?

Česká Francouzka

Není na tom nic těžkého i vy s pomocí pár triků a rad můžete získat francouzskou eleganci a styl. Spojte český půvab s francouzským šarmem. Je to jednoduché! Budete vypadat jako rodilá Pařížanka, která nepostrádá glanc, eleganci, šmrnc. Možná vám těchto pár rad pomůže!

Černá podprsenka pod bílou halenku – zdá se vám to nepředstavitelné? V Paříži běžné. Jde o dva barevné tóny, které se doplní. Černá podprsenka je výrazným prvkem, který halenka zjemní. A budete vypadat šik.

V líčení zvolit minimalismus – přehnaně nalíčená žena působí umělým až plastickým dojmem. V jednoduchosti je krása a tuto filozofii vyznávají i francouzsky. Nepřehánějte to s líčením a doplňky.

Ruce a nohy upravené – co se nehtů týče i zde Francouzky volí jednoduchost a eleganci, nic moc vyzývavého. Přesto si na nehtech zakládají. Manikúra je základ, k tomu můžete zvolit průhledný či nude lak na nehty.

Za šatník neutrácejí – šatník Francouzek neoplývá drahými a značkovými věci, nemusí být nikterak drahý, stačí volit kousky pečlivě a tak, aby se vám líbily, aby k sobě ladily, a vy jste se v nich cítila dobře a spokojeně.

Kombinujte barvy – tmavě modrá a černá. Máte pocit, že tyto dvě barvy k sobě nejdou? Francouzky si to nemyslí. Zkombinujte právě tyto barvy a uvidíte, že váš šatník dostane francouzský nádech.

Sdílet