Pokud partner pracuje v zahraničí, zřejmě se s ním vidíte jednou za týden či jednou za dva týdny. Jakmile se začnete cítit osamělá, zapomeňte na nevěru, protože ta by vedla akorát ke zničení vztahu. Vytoužené uspokojení přinesou erotické hračky, jichž existuje nespočetné množství. Vybrat si můžete z mnoha vibrátorů i análních kolíků.

Ještě než navštívíte sexshop, měla byste si odpovědět na několik základních otázek. Toužíte po klitorálním či vaginálním orgasmu? Prahnete po designovém kousku, nebo po fešákovi připomínajícím mužský penis?

Venušiny kuličky zažívají opět obrovský boom

Ještě před několika lety si na venušiny kuličky nikdo ani nevzpomněl. Jakmile se však dostala do prodeje knížka zvaná 50 odstínů šedi, venušiny kuličky začaly slavit návrat. Zavedením kuliček však nedosáhnete hned několikanásobného orgasmu.

Venušiny kuličky se dají používat jak k sexuálnímu uspokojení, tak i k posilování pánevního dna. Se zpevněnými svaly docílíte kvalitnějšího sexu. Pro tento účel si kuličky zaveďte zejména, pokud se chystáte na procházku, protože při chůzi se budete používat svaly tak, abyste kuličky udrželi uvnitř vagíny.

Další erotické hračky, které vám nesmí chybět v šuplíku

Do výbavy byste si měli pořídit i další erotické hračky, jako jsou vibrátor, anální kolík a dildo. Jestliže chcete přivítat chlapa po příjezdu z dlouhé cesty něčím originálním, erotické prádlo je správnou volbou. Jakmile otevře dveře a uvidíte vás, okamžitě se na vás vrhne, ani si nestihne vyzout boty.¨

Ať už chcete pořídit jakékoliv sexuální nástroje, ale stydíte se zajít do kamenné prodejny, doporučujeme podívat se do bohaté nabídky internetového obchodu Růžový Slon. Pomůcky jsou v obchodě rozdělené na kategorie pro muže a pro ženy, a tak se vám budou pomůcky hledat snadněji.

Sdílet