Chcete-li si pořídit nový šicí stroj do vaší domácnosti, ať už za účelem ušití nových kousků do šatníku pro dospělé, děti, nebo menší úpravy, např. zkrácení délky kalhot, záclon a závěsů, připravte se na to, že nabídka těchto přístrojů je opravdu široká. Přece jen se šicí stroje nepořizují každý rok, proto je nákup potřeba dobře zvážit a vybrat takový model, který bude dobře sloužit mnoho let. Skvělým tipem je šicí technika od dobře známé japonské firmy Brother s.r.o., která ji k nám dováží více než 25 let.

Bezkonkurenční šicí stroj Brother vás nezklame

Šicí stroje Brother jsou určeny pro domácí i profesionální využití, záleží na vybraném modelu. U značky Brother si můžete být jisti, že kupujete stroj s vynikající kvalitou, perfektním zpracováním, spolehlivostí a neotřelým designem. U zákazníků je tato značka velice oblíbená. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv přístroj, zvažte důležité parametry, jako jsou servisní zázemí firmy, spolehlivost a rychlost dodání náhradních dílů, záruční doba a jiné podmínky. Jednotlivé modely se liší různými funkcemi, počtem šicích programů a dalším příslušenstvím.

Řezací plotry pro kreativní tvoření

Skvělým pomocníkem ve světě kreativního tvoření je řezací plotr, ten skenuje, řeže a kreslí. Je to velmi snadné! Stačí si předkreslit nebo vytisknout na papír požadovaný motiv, naskenovat do plotru a nechat vyříznout na cílový materiál. Zvolit lze papír, látku, džínovinu, plsť, kartón, nažehlovací fólii, samolepky atd. Chytrý řezací plotr zvládne spoustu práce za vás, žádné pracné vystřihování a obkreslování, umí zpracovat i ty nejsložitější vzory. Plotr je vlastně zařízení podobné tiskárně až na to, že místo tisku vyřezává. Zalíbí se vám např. nějaký vzor z knihy či časopisu a můžete využít zabudovaný skener, požadovaný obrázek lze poté zvětšovat či zmenšovat dle libosti. K práci nepotřebujete počítač, barevný dotykový displej vám nabídne také více než 600 uložených vzorů a 5 fontů písma.

Sdílet