Mikroplyš je tak měkoučký a hřejivý, že se vám nebude chtít vylézt z postele. Připomíná dotek plyšového zvířátka a můžete se do něj celí zabalit díky povlečení a prostěradlům mikroplyš. Co je to za materiál? Druh mikrovlákna, jehož popularita dnes stále stoupá. Složením se jedná o 100% polyester. Vhodný je hlavně na zimu a pro věčné zmrzlíky.

Už vám nebude zima

Máte neustále studené ruce a nohy? Trvá vám, než se v posteli zahřejete? Přímo pro vás je určeno mikroplyšové povlečení. V létě jej možná na chvilku schováte do skříně, s chladnějšími podzimními dny si ale určitě najde opět své místo ve vaší posteli.

Jak mikroplyš funguje? Perfektně napomáhá termoregulaci. Jeho husté a krátké chloupky drží teplo a jsou velmi hebké. Rychle se zahřeje a teplo drží dlouhou dobu. Celou noc vám bude příjemně a nestane se vám, že se v noci či k ránu vzbudíte zimou.

 

Vypráno raz dva

Údržba tohoto materiálu vás nadchne. Stačí vyprat na 30 °C, pověsit a nechat uschnout. Není vůbec třeba žehlit! Navíc schne opravdu rychle.

Mnoho barev a vzorů na výběr

Povlečení mikroplyš je k dostání v různých rozměrech podle lůžka a typu lůžkovin, pro děti i dospělé, v mnoha atraktivních vzorech a barvách. Kromě něj ale zakoupíte i prostěradla mikroplyš se stejnými vlastnostmi. Samozřejmě napínací, která skvěle drží na matraci. A rozhodně se nedržte při zemi, co se týká barev. Skvěle bude vypadat třeba prostěradlo červené, tyrkysové nebo zelené. Barevnou škálu máte před sebou při nákupu širokou. Využít můžete povlečení mikroplyš akce nejlevnější při nákupu přes internet a ušetříte.

Sdílet