Proužky už vás omrzely, květiny vám vaše polovička trpět nebude a na zvířátka jste moc dospělí? Pak je na čase vyzkoušet v ložnici něco nového a originálního. Novinkou, kterou mnoho Čechů ještě vůbec nezná, je tzv. 3D povlečení. To by vaše představy splnit mohlo.

3D technologie se objevují snad ve všech oblastech života a název „3D“ obvykle naznačuje, že jde o něco trojrozměrného, prostorového. Stejně tomu je i u 3D povlečení, které přichází v nejrůznějších živě vypadajících vzorech. Díky speciálnímu způsobu tisku vypadají motivy neuvěřitelně živě.

V čem spočívá hlavní rozdíl?

3D efektu je dosaženo pomocí unikátní výroby. Pro motivy neexistují žádné šablony, barvy se prostě stříkají rovnou na látku podle virtuálních předloh. Na látce tak vznikají světové metropole, zvířátka, noční obloha a mnohé jiné atraktivní vzory. Povlečení s fototiskem vypadá živě, takže si budete připadat, jako byste skutečně usínali za červánků pod Eiffelovou věží, vedle Mimoňů, s Krtečkem či pod oblohou plnou hvězd. A to je vlastně hlavní plus povlečení 3D – vzorů je na výběr tolik, že si ten svůj najde skutečně každý. Nabídka potěší děti, dospělé, a dokonce i vybíravé teenagery.

Seženete 3D povlečení pro vaše potřeby?

Není problém. K dispozici jsou dokonce atypické rozměry a samozřejmě různé materiály. Na materiál byste zapomínat neměli, hraje u povlečení mnohem větší roli než obrázek. Jste-li zvyklí na bavlnu, máte ji mít. Dávejte ale pozor na míru příze, protože ta je dobrým ukazatelem kvality. Čím více příze v látce je, tím je pevnější. Gramáž naopak není až tak důležitá, jak si mnozí myslí.

Chcete-li se podívat, jak vypadají 3D vzory, zamiřte do e-shopu RodinneBaleni.cz. Ten patří k průkopníkům této moderní technologie, navíc nabízí povlečení 3D v akci. Výběr je tak obrovský, že určitě vybavíte celou rodinu. Povlečení s 3D efektem může být i velmi pěkným dárkem.

Sdílet