Laserová epilace na Brandeis Clinic Vás zbaví chloupků rychle, bezbolestně a napořád! Epilovat lze prakticky jakoukoliv část těla, nohy, záda, třísla, předloktí, tváře, intimní partie apod. I kvalitní epilace Vás pak přijde méně, než žiletky či vosk. 

Nejlepší je vždy jen jeden

Nabídka epilačních zákroků je bohatá a řada poskytovatelů o svém laseru či zařízení tvrdí, že jsou špičková. Nicméně, nejlepší může být skutečně jen jeden a tím je právě Brandeis Clinic, která je:

  • nejlépe vybavenou klinikou laserové a korektivní dermatologie v České republice. Výsledky jednotlivých přístrojů používaných na klinice jsou vždy podloženy klinickými studiemi. Zároveň, Brandeis Clinic disponuje špičkovými technologiemi z USA, Německa, Velké Británie apod., které nejsou v České republice běžně k dispozici
  • vlastníkem nejvýkonnějšího epilačního laseru na světě. Tj. ne jednoho z nejvýkonnějších laserů, ale skutečně toho nejvýkonnějšího. Tento laser je nejenže velmi účinný, ale také šetrný. Díky technologii SkinTell jsou rizika popálenin eliminována prakticky na nulu a zároveň, tento laser lze jako jeden z mála použít i během léta a dokáže odstranit i světlé chloupky.
  • zařízením s více než 2 000 spokojenými klienty v oblasti epilaci, kdy 9 z 10 těchto klientů přišlo do Brandeis Clinic na doporučení svých známých a zároveň, každý 6 pacient přišel na Brandeis Clinic po špatné zkušenosti z jiného zařízení, kdy mu po ošeření začaly chloupky opět růst.

 

Laserová epilace – fotografie před a po třech ošetřeních

 

 Laserová epilace – fotografie „před“ a „po“ jednom ošetření

Laserová epilace – fotografie „před“ a „po“ třech ošetřeních

Co to znamená „kvalitní epilace“

Zákroky kvalitním laserem v rukou zkušeného dermatologa se odlišují zejména tím, že:

  • během ošetření nedochází k popáleninám
  • samotný zákrok je bezbolestný
  • zákrok je rychlý
  • po dokončení celé procedury (k trvalému odstranění chloupků je třeba absolvovat 3-5 ošetření) nedochází k opětovnému růstu chloupků

Pokud se tedy chcete zbavit chloupků rychle, bezpečně a navždy, je pro Vás Brandeis Clinic variantou č 1. Více informací o laserové epilace na Brandeis Clinic najdete na této stránce, kde zároveň můžete požádat o  nezávaznou konzultaci Vašeho případu.

Sdílet