Určitě budete souhlasit, že nepostradatelnou součástí denního outfitu jsou dámské kabelky a pánské tašky. A protože se blíží Mikuláš, můžete připravit své polovičce příjemné překvapení. Klidně jí nebo mu kupte pořádný kus čokolády. Větší radost však určitě uděláte dámskou kabelkou nebo pánskou cestovní taškou. Dárky rozdávejte samozřejmě pouze v případě, pokud dámy či pánové nezlobili!

Červená – barva letošního podzimu a zimy

Jakmile si své túry odchodí Mikuláš, co nevidět zazvoní Ježíšek. A Ježíšek dobře ví, jaká je barva letošního podzimu, zejména co se týká dámských kabelek. Abyste si, pánové, mohli na Ježíška zahrát, tak vám barvu prozradíme. In jsou doplňky od barvy sytě červené až po vínovou. Pokud tedy vaše drahá polovička najde pod stromečkem dámský batoh, kabelku přes rameno dámskou, kabelku crossbody dámskou nebo dámskou tašku Versace v červené barvě, nalakuje si k tomu nehty do červena a sladí další doplňky, prožije letošní zimu jako královna. Určitě vám bude dělat radost, že se za ní bude každý otáčet. Když jí k tomu koupíte červený kabát nebo bundu, dosáhnete toho, že vaše partnerka bude stále nabitá energií.

Napište Ježíškovi včas – nejlépe ještě dnes!

I mužům by měl Ježíšek přinést něco hezkého a praktického. Může to být taška přeshttps://bottega.cz/ rameno pánská, která by pro svůj ležérní styl, praktičnost a pohodlnost měla být neodmyslitelnou součástí šatníku každého muže. V případě, že máte doma manažera, rozhodně udělá radost pánská kožená taška (manažerka taška).

Ježíšek by mohl také přinést výbavu na letní dovolenou. Myslíte si, že je to zbytečně brzo? Tak to se mýlíte! Ono se to nezdá, ale než se párkrát vyspíte, dámské batohy a pánské cestovní tašky budou opět v permanenci. Tak na to pamatujte, až budete Ježíškovi psát! A řekněte mu, ať není skrblík.

Sdílet