I krásná maminka dvou dětí – herečka Jessica Alba se dokáže pořádně stydět. V čem by nikdy nevyšla ven a jaký k tomu  má důvod?Jessica Alba otevřeně přiznala, že co se týče oblečení, je považována za nejméně oblíbenou. Proč? Ukazuje se totiž, že kromě ostatních hereček, které nosí na různé příležitosti, ale i v soukromí sexy oblečení, Jessica se tomu naopak vyhýbá a dokonce tvrdí, že nenávidí kraťoučké sexy šortky, které odhalují zadeček (který má Alba mimochodem výstavní).

Možná vám to bude připadat jako paradox, protože právě Jessica byla hned několikrát zahrnuta do seznamu nejvíce sexy žen světa. Navzdory tomu ale, že je známá pro svou štíhlou a vypracovanou postavu, herečka tvrdí, že nikdy nenosila a ani nosit nebude příliš krátké kusy oblečení. Taková Keira Knightley zase jednou přiznala, že si na sebe nikdy nevezme úzké džíny a mini sukně, přičemž u Alby je však objektem nenávisti trošku jiný kousek oblečení. V jednom z rozhovoru přiznala, že nenávidí příliš krátké sexy šortky.

Herečka říká, že ona sama nikdy příliš krátké šortky nenosila, čímž myslela převážně ty, které odhalují více, než mají. Kráska si je tím prý naprosto jistá. Kromě toho prý nemůže vystát ani obrovské ramenní vycpávky, ale na druhou stranu si zase velmi cení jasných linií v ramenou, které například do svého oblečení zahrnuje návrhářka Isabel Marant.

Sdílet