Cara Delevingne: Z modelky autorkou

Kategorie: Celebrity

Cara-DelevingneModelka Cara Delevingne si do svého životopisu může konečně napsat kromě modelingu také jinou pracovní zkušenost. Stala se z ní totiž knižní autorka! (Pokračování textu…)

Sdílet
Letošní přehlídka Victoria´s Secret 2017: Kdo se projde po mole?

Kategorie: Celebrity

d-splash-image-1Na přehlídku světoznámé značky spodního prádla Victoria´s Secret se chce dostat snad každá modelka. Jen některé však mají to štěstí a jsou vybráni odbornou partou organizátorů, kteří si při takovém výběru dávají pečlivě záležet. (Pokračování textu…)

Sdílet
Andílek Victoria´s Secret Candice Swanepoel porodila chlapce

Kategorie: Celebrity

Je to kluk!! Victoria´s Secret andílek a její snoubenec Hermann Nicoli se konečně dočkali a přívitali na svět svého prvního potomka, kterému dali velmi roztomilé a originální jméno. (Pokračování textu…)

Sdílet
Herečka Blake Lively je podruhé maminkou!

Kategorie: Celebrity

Tak se jedna z nejkrásnějších hereček současnosti opět dočkala. Společně se svým manželem, hercem Ryanem Reynolds těší z druhého miminka. (Pokračování textu…)

Sdílet
Emily Ratajkowski: Za své tělo jsem se styděla

Kategorie: Celebrity

Nádherná modelka a herečka Emily Ratajkowski nedávno přiznala, že kvůli své dříve přícházející pubertě se styděla, což ji i dost sráželo sebevědomí. U ženy s takovým tělem si ale říkáte, je to vůbec možné? (Pokračování textu…)

Sdílet