Dbáte na to, co jíte a pijete? Pokud patříte k milovníkům kvalitních potravin, nápojů a ingrediencí, a navíc nepohrdnete italskou kuchyní, je jako pro vás stvořený obchod foodparadise.cz nejen s italskými potravinami. Jídlo by mělo být radost a zážitek, a to i když se snažíte jíst zdravě. Hlavně tehdy. Vychutnat si kvalitu totiž stojí za to. Co je zdravé, nemusí být „nechutné“. A „Radost z jídla“ je i sloganem společnosti Food Paradise.

radost z jídla

Dopřejte si kvalitu

Možná si za kvalitu někdy trochu připlatíte, ale ve finále se vám vaše investice a pečlivý výběr vrátí. Potěšíte své chuťové buňky a také nebudete svůj organismus dopovat něčím, za co by vám opravdu nepoděkoval, kdyby se mohl ozvat. Ale tělo se vlastně může ozvat, i když jiným způsobem, a ne každý těmto upozorněním věnuje pozornost. Možná se cítíte nevýkonní, ne a ne se zbavit těch několika přebytečných kilogramů, které vás dělí od vysněné postavy, jste často nemocní nebo už zkrátka nevíte, co si naložit na talíř, aby vás to uspokojilo.

Nemusí to být zátěž pro vaši peněženku!

Kvalitní strava nemusí být nutně zátěží pro váš rozpočet. Levnější „náhražky“, potraviny nastavované „balastem“ a doplněné zbytečnými éčky jen za cílem zlepšení chuti nebo snížení výrobních nákladů totiž vašemu tělu nedají to, co potřebuje, a budete mít větší hlad a potřebu neustále něco ujídat. Pokud si dopřejete výživné, chutné a zdravé jídlo, už možná nebudete mít touhu hned po odložení talíře sáhnout po něčem dalším, třeba po nějaké sladkosti. Kvalitního jídla také můžete sníst méně, takže ve finále více nezaplatíte. Pokud například vsadíte na opravdové italské pesto nebo nejlepší panenský olivový olej, získá pokrm zcela novou dimenzi a už nebudete chtít o těch obyčejných variantách ani slyšet.

pesto

Ohromte přátele vynikající večeří

Foodparadise, to je kvalita pro labužníky, která vás rozhodně nezruinuje, a navíc od 1000 Kč máte dopravu zdarma. Seženete tu extra kvalitní suroviny od tradičních dodavatelů a také italské potraviny. Pokud nevíte, čím ohromit přátele nebo svou drahou polovičku a pokud na vás připadla příprava večeře, najdete tu vše potřebné, včetně vína či kávy.

Potraviny bez lepku vám prospějí

Co určitě oceníte, jsou bezlepkové potraviny. Dnes už nepatří pouze lidem s bezlepkovou dietou, mnoho z nás jim dá přednost, i když alergií nebo nesnášenlivostí lepku netrpí. Jsou totiž mnohem zdravější, přemíra lepku tělu škodí a neumí si s ním poradit. Nezbývá než zabrouzdat na stránky Foodparadise.cz, vybrat si a doplnit svou lednici a spíž.

Sdílet