Každoročně se módní průmysl těší z několika velkých událostí, jsou to Fashion Weeky, ale i rutinní módní přehlídky těch nejznámějších módních návrhářů. I přesto je zde jedna akce, na kterou se těší naprosto všichni. Akce, která vyžaduje roční přípravu a je tak velkolepá, že si zaslouží pozornost všech módních i nemódních médií. Dámy a pánové, těšte se na Victoria’s Secret Fashion Show 2015.

Tzv. VSFS se už uskutečnila například v Londýně, letos se však můžeme těšit na tuto velkolepou módní show, kde se předvede kreativita návrhářů a ty nejkrásnější modelky, v New York City. Show máte možnost sledovat 8. prosince na kanálu CBS.

Zatímco v minulých ročnících jste mohli pozorovat klasicky např. Mirandu Kerr, Karlie Kloss nebo Doutzen Kroes, letošní rok přichází obrovská změna. Celá řada minulých VS andílků už na show nebude a známá brandová značka tak musela přibrat hned několik nových tváří, které splňují určité parametry, které správný VS andílek musí mít. Na mole se však objeví i ty nejznámější věrné tváře, jako je například Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel nebo Lily Aldrige.

Molo však v úžasném spodním prádle doplněném o kreativitu návrhářů doplní i noví VS andílci. Těmi jsou: Elsa Hosk, Jac Jagaciak, Jasmine Tookes, Kate Grigorieva, Lais Ribeiro, Martha Hunt, Romee Strijd, Sara Sampaio, Stella Maxwell, TAylor HIll a VS PINK supermodelka Rachel HIlbert. Modelkovský tým bude samozřejmě doplněn o celou řadu dalších modelek, které budou vybrány na castingu.

To, v jakém duchu se ponese letošní přehlídka, je prozatím překvapení, stejně tak jako fakt, kdo letos ponese tzv. Fantasy Bra, tedy podprsenku, jejíž cena vždy šplhá do neuvěřitelných výšin. V minulém roce ji nesly dvě dámy, Adriana Lima a Alessandra Ambrosio. Letos by se dalo vsadit, že si milionovou podprsenku oblékne například Lily Aldridge nebo Behati Prinsloo, které tu čest ještě neměly.

 

Sdílet