Nejzamilovanější den v roce je tu. Oslavte ho i vy s partnerem a překvapte ho novým a neodolatelným lookem. Vidí vás každý den nenalíčenou, nebo v běžném pracovním make-upu? Už si zvykl, že si ráno natřete rty leskem a k tomu si tak maximálně ještě nanesete řasenku. Co ho ale takhle překvapit něčím výjimečným? Vytvořte si valentýnské líčení, ze kterého nespustí oči, a buďte kočka.

Rtěnka Avril_Nude nacré_4 ml_229 Kč_nuspring.cz

Chcete překvapit svého partnera trendy líčením, které z vás udělá bohyni? Proměňte se a připravte mu nezapomenutelný večer. Tepláky letos nechte doma a raději vyrazte na příjemnou romantickou večeři při svíčkách nebo někam na drink. Vyberte si krásné šaty, které podtrhnou vaši krásu a dolaďte look trendy valentýnským líčením. Jak na něj?

Kočičí pohled a sexy rudé rty ve stylu Pretty Woman

Trendem v líčení se v posledních letech staly syté barvy jak na rtech, tak na očích. Kombinace výrazných očí a rtů už není dávno tabu. Do popředí se dostávají rtěnky v různých odstínech červené, růžové, fialové, ale i hnědé a černé.

Trendem jak pro loňský rok, tak i letošní, se staly kočičí oči, které vytvoříte jednoduše pomocí černých linek a případně kouřového líčení.

Make_up Avril_Nude_30 ml_239 Kč

Líčení s francouzskou dekorativkou Avril krok po kroku

1/ Začněte nejprve pudrovým korektorem, kterým zakryjte nedostatky pleti a sjednotíte tón v oblasti pod víčky, kontury nosu, čela a brady.

2/ Poté aplikujte make-up a následně kompaktní pudr, které perfektně zafixuje make-up. Jestliže si ráda pohrajete s líčením, můžete si vystínovat kontury obličeje (lícní kosti, čelo, bradu) pomocí bronzeru. A dodat mu tak opálený a projasněný tón.

3/ Okolí pod obočím zjemněte světlým (béžovým) tónem očních stínů, který vytvoří projasněný pohled. Poté aplikujte nejprve světle béžové oční stíny od vnějšího koutku očí i dole pod spodním koutkem. Následně sáhněte po zlatém tónu, který jemně stínujte a vrstvěte pigment od světlého odstínu po tmavý ve vnější straně víček.

4/ Kočičího efektu ještě docílíte pomocí černých linek, které nanášíte od vnitřního koutku k vnějšímu. Pro přirozenější efekt namalujte oční linku co nejvíce u kořene řas. Nezapomeňte samozřejmě na řasenku s intenzivní černou barvou. Pro citlivé oči se hodí například Černá řasenka Avril v biokvalitě.

5/ Středem pozornosti by měly být kromě krásných očí neodolatelné rty. Volit můžete módní odstíny červené, růžové či fialové. Pokud máte rádi temnější odstíny, můžete sáhnout i po módních odstínech hnědé či černé, opět doporučujeme bio kosmetiku Avril – například Rtěnku Avril – Nude nacré.

Černá řasenka Avril_9 ml_239 Kč

www.nuspring.cz

Sdílet