Francouzská zpěvačka, herečka a bývalá přítelkyně Johnnyho Deppa – Vanessa Paradis se jen tak neodhaluje, ale tentokrát udělala výjimku. Ptáte se proč?
Stala se nejnovější cover girl francouzského lednového vydání časopisu Vogue, kde předvedla nejen svůj dívčí, francouzský půvad, ale také svou extrémně štíhlou postavu, která v mnohých lidech vyvolala otázku, zda herečka dokonce netrpí poruchou příjmu potravy.

Zpěvačka oslavila své 42. narozeniny, má již dvě děti – Christophera a Lily, a i přesto se pyšní výstavní postavou, kterou se snažil fotograf Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin zachytit co nejlépe. Na obálce se Vanessa objevila v černých šatech s dlouhým rukávem. Vanessu při focení upravovala šéf editorka Emmanuelle Alt, která po Vanesse jasně žádala, že by do photoshootu chtěla zahrnout její symbolickou mezírku mezi zuby, kterou  je zpěvačka už více než pověstná.Uvnitř lednového vydání se však kromě sexy photoshootu objevil i intimní rozhovor, ve kterém se Vanessa rozpovídaala o svém vztahu k Johnnymu Deppovi, sdílela své osbní vzpomínky na koncertování, prozradila, jak to má s láskou k muži a co nyní hlavním tahounem v jejím životě. Není třeba co dodávat, svoji krásu si drží pořád. Jen tak dál Vanesso!

Photosource: Fashionmodeldirectory.com

Sdílet