Nakupování džínů je asi jedno z nejtěžších nakupování vůbec, alespoň pro ženy. Džíny, aby vypadaly hezky, musí na postavě krásně sedět, ale ne každé ženě se to povede. Snad každá nakupujcí žena má však při svém výběru v obchodě tyto myšlenky.
„Vážně bych měla platit, za džíny, které už v sobě mají díry?“ – Ženy při nákupu trendových tzv. trhaných džínů.

„Zítra začnu hubnout.“ – Ženy v okamžiku, kdy zjistí, že úžasné džíny, které si chtějí koupit jsou jim vážně, ale vážně těsné.

„Wow, hladovět se mi vážně vyplatilo.“ – Tak tato myšlenka napadně ženu vždy, když si zkusí džíny, ve kterých vypadá prostě božsky.

„V těch boyfriend džínech asi žádnýho boyfrienda neseženu, ale i tak jsou skvělý a vezmu si je.“ – Muži se jasně shodují na tom, že boyfriend džíny na ženách nejsou sexy, jenže nám ženách sexy připadají, a tak si je prostě kupujeme.

„Páni, jakoby můj život dostal zase pořádný smysl.“ – Zejména v okamžicích, kdy najdete malou velikost džín, která vám není malá, ale naopak vám božsky sedí a vy v nich vypadáte prostě senzačně.

„Potřebuju nějaké klasické, na denní nošení, nic okázalého.“ – Hm, jenže pak stejně najdete ten drahý, úžasný kus..

„Sice mi nejsou, ale určitě do nich zhubnu. Musím, protože na tom ramínku vypadají prostě tak nádherně.“ – Ano, známe asi všechny.

„Bože můj, co to je poslední dobou za trendy.“ I tato myšlenka napadá ženy, když vidí, jaké džíny v obchodech jsou. A co si budem povídat, některé jsou prostě strašné.

Photosource: Pinterest.com

Sdílet