Většina žen ve svém srdci nosí touhu zažít den plný radosti, smíchu a obdivných pohledů, které oblažují její duši. Nechat se opečovávat téměř jako princezna, oděná do průsvitných krajek, šifonu a hedvábí s umně propracovaným účesem protkaným květinami… Dejte průchod vašim citům a zažijte svůj den D tak, jak jste si představovali ve svých snech. Touhy jsou od toho, abychom si je plnili, a kdy jindy než ve svatební den?

Uskutečňujte svá přání…

Romantická svatba v líbezném koutu Slunečného údolí, jímž protéká řeka Sázava, může být skvělým rozhodnutím a splněním toužebného snu. K jeho naplnění vám přispěje báječně umístěný a prostorný Rekreační areál Garnataurus, obklopený zelenými lesy, kvetoucími loukami… Spočinete v lůně přírody, zapomenete na starosti, a spolu s pozvanými hosty si budete užívat slunce, které vám bude svítit na vaši společnou cestu životem. Svatba v přírodě, jemně šumící řeka, zpěv ptáků, vám dají zapomenout na všední starosti, jako byste se ocitli rázem v jiném světě. Ano, bude to jiný svět, do kterého vkročíte spolu, obklopeni rodiči, přáteli a všemi, které máte rádi a přejete si s nimi sdílet svou radost.

Garnataurus nezapomíná ani na bohatý svatební raut, který připraví na vaše přání. Mezi vašimi hosty je vegetarián, vegan nebo je zapotřebí upravit občerstvení kvůli dietě strýčka? Pro kuchaře zde nic není problém, naopak! Dokážou uspokojit i nejnáročnější klientelu.

Svatby na míru!

Očekáváte až sto padesát hostů? Pak právě na tyto svatby se těší malebný kout v Posázaví, kde vás nebude nikdo rušit a hosté se budou moci bavit do sytosti možná tak, jak už dlouho nepoznali. Husté neprostupné lesy odstřihnou wifi síť, takže okusíte wifi svobodu! Navštivte www.garnataurus.cz a objevte skvělý catering, bohatý program, svatební harmonogram i ubytování pro hosty. To vše na vás bude při vstupu do manželství, v kouzelném Posázaví, čekat…