Chytrá zařízení se za několik posledních let stala naprosto nepostradatelnou součástí každodenního života. Díky celé řadě šikovných funkcí získáme pomoc nejen během práce a studia, nýbrž se dočkáme i snadnější socializace, spousty zábavy nebo kontroly sportovních výkonů. Jaké benefity s sebou přináší chytré hodinky?

Parťák na cesty

Nejdříve si představíme některé ze základních funkcí, s nimiž vás potěší dotykové hodinky. Jejich služby ocení zejména sportovci, protože jim zajistí měření srdečního tepu, tělesné teploty, krevního tlaku a okysličení, výpočet spálených kalorií a samozřejmě i pokročilý krokoměr s funkcí GPS.

Společně s monitorem spánku, menstruačním kalendářem a upozorněním na dodržování pitného režimu se jedná o skvělý prostředek k dosažení pevnějšího zdraví a lepší postavy. Jak dětské smart hodinky, tak i dámské smart hodinky a přirozeně i provedení pro pány mají schopnost připojení na mobilní telefon s pomocí Bluetooth.

Nezmeškejte žádné upozornění

Ať už jste kdekoliv, oceníte notifikace příchozích zpráv, hovorů i příspěvků na sociálních sítích. Z toho důvodu si dané produkty velmi často pořizují i zaneprázdnění podnikatelé a vysoce postavení manažeři firem. Pouhým kliknutím vyřídíte vše potřebné bez toho, abyste museli neustále pozorovat telefon.

Důležitým kritériem je i vzhled a design, jelikož se přece jen bavíme o výrazném prvku, kterého si lidé všimnou na první pohled. Ani v této oblasti nepřijdete zkrátka, protože si lze vybírat z pestré škály provedení, barev i motivů těchto šikovných pomůcek. Stačí navštívit internetové stránky pod výše vloženými odkazy, prohlédnout si nabízené kategorie a nechat se inspirovat. Líbí se vám bílá, černá, růžová, či si zamilujete spíše zlatou variantu?