Na nějaké úrovni mluví anglicky většina mladých Čechů a Češek. Těch, kteří se mohou chlubit úrovní B2 či C1 a nemají problém s komunikací v angličtině, je aspoň málo. Přitom by kolikrát stačilo se trochu rozmluvit.

Gramatiku do vás většinou nalejí ve škole. Během povinné školní docházky, střední a pak vysoké školy většinou stihnete probrat drtivou většinu gramatických jevů, které potřebujete k úspěšnému mluvení anglicky znát. A spousta lidí gramatiku skutečně ovládá, jenže se bojí mluvit.

Nejlépe vás rozmluví kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny v soukromých školách probíhají úplně jinak než na většině českých základních a středních škol. Jazykové školy si totiž mohou dovolit uplatňovat vlastní principy nehledě na to, co jim nařizuje ministerstvo školství. Lákají vás na nejrůznější metody a slibují super rychlé učení. Většinou to skutečně funguje. Intenzivní kurz angličtiny vám často za pět dnů dá to, co jste se ve škole nenaučili za celý život – rozmluví vás.

Angličtina intenzivně během 4 dní

Intenzivní týdenní kurzy angličtiny jsou pochopitelně vhodné spíše pro ty, kteří už anglicky nějakým způsobem umí, nicméně potřebují se zdokonalit a najít odvahu k mluvení. Jedním z takových kurzů je intenzivní kurz angličtiny v Hradci nad Moravicí. V průběhu čtyř dnů ve wellness resortu se rozmluvíte, pak následují ještě 3 týdny telefonické výuky z pohodlí domova. Nemusíte tedy nikam docházet, přitom je to opravdu angličtina intenzivně.

Učte se Metodou zrychleného učení

Na tomto intenzivním kurzu vás čeká tzv. sugestopedická angličtina. Budete se učit Metodou zrychleného učení založenou na moderních neurovědních poznatcích, která studenty velmi baví. Čekají vás nahrávky, spousta mluvení, hry, kreativní učební materiály i relaxační techniky pro podporu učení. Učení angličtiny totiž nemusí být trest ani nuda, jakou si pamatujete ze školních lavic.