Po práci si přejeme jediné – trochu soukromí a odpočinku. Opět nabrat síly a cítit se skvěle. Za své vydělané peníze si dopřát něco, co nám udělá skutečnou radost. Privátní wellness nabízí mnohem více. Proč si zde zajít? Tyto důvody vás přesvědčí.

Wellness jen a jen pro vás

Proč navštívit soukromé wellness v Praze? Získáváte jistotu, že máte celý prostor jen a jen pro sebe. Nemusíte se s nikým tísnit v malých prostorách. Nejste v sauně, kterou sdílíte s cizími lidmi a jste nuceni poslouchat jejich životní příběhy. Vše nenajdeme jen v Praze, i další města mají své relaxační kouzlo. Privátní wellness v Ostravě je místo, kde vám bude příjemně. Můžete si objednat svůj malý kousek nebe po práci, nebo si zde zajet odpočinout třeba o víkendu. Nikdo vás nebude rušit.

Hygiena a bezpečí

Když se ponoříte do vody ve vířivce v bazénu a rozhlédnete se kolem, někdy byste raději zmizeli. Tolik různých lidí, o kterých naprosto nic nevíte. A jste s nimi v jedné vodě, dýcháte s nimi jeden společný vzduch. To se vám v privátním wellness nikdy stát nemůže. Zde je vše hygienicky čisté a bezpečné. Obzvláště v době respiračních onemocnění je tato jistota skvělým dodatkem k nádherně strávenému času.

Pro realizaci vlastního wellness doporučujeme ověřené specialisty, třeba EuroWellness s.r.o. – od 3D návrhu privátního wellness až po realizaci.

Dokonalé rande

Přejete si svou drahou polovičku vzít někam, kde budete jen sami a nemusíte se omezovat okolím? Privátní vířivka je skvělá možnost, jak si dát skleničku v soukromí a povídat si jen spolu, bez okolních pohledů a vyrušování. Po práci si tak můžete vytvořit svůj vlastní rituál a těšit se z toho, jak si spolu odpočinete.

Nemusíte si nic brát s sebou

Na bazény je nutné si s sebou přinést svůj vlastní ručník či osušku, župan, a samozřejmě také plavky. Privátní wellness vás ale nijak omezovat nebude. Vše je přichystáno. Plavky – to záleží jen na vašem vlastním nastavení. Díky soukromí jste jako doma ve vaně.

Vlastní minibar se samozřejmostí. Zde si prostě dokonale odpočinete. Už se těšít, až si dopřejete luxusní zážitek?