A je to tady. Stoprocentní rozchod se vším všudy.

Už u něj nebydlíte. Domluvili jste se spolu, že už to tak dál nejde. Jste smutná, pláčete a chodíte celé dny jako tělo bez duše. Doufáte, že se mu třeba bude moc stýskat a zavolá. Nemůžete to pochopit, vždyť jste byli do sebe tak zamilovaní. Trávili jste spolu volný čas, nehádali jste se, snad jen občas a se vším jste se navzájem svěřovali.

Doufáte, že se vrátí. Po týdnu čekání máte nutkání zvednout telefon a zavolat mu. Jedete z práce domů, plánujete, co mu řeknete a najednou ho zahlédnete. Není sám, vede se za ruku s jinou ženou. Kdyby jen vede, směje se a začal ji líbat.

Nemůžete tomu uvěřit, proč? Vždyť tvrdil ještě před nedávnem, že vás miluje a teď zatímco vy máte zlomené srdce, on skotačí a posílá té druhé zamilované pohledy. Opravdu si ji našel týden na to. Vždyť jste se sotva před chvíli rozešli.

Muži snáší rozchody jinak než ženy. Pokud vztah skončí, vyvede to muže z jejich pohody. Jenže muži na rozdíl od nás příliš nedokáží o rozchodu mluvit. Nedokáží se zabývat prudkými emocemi. Raději se vrhnou do práce, někteří po rozchodu do sportování a většina do zábavy a alkoholu. A také si začínají své sebevědomí uspokojovat sexem a hledáním další partnerky.

Rychlé navození známosti muž používá jako zahánění samoty. Nechce se poddávat smutku, přemýšlet o minulosti. Potřebují blízkou osobu. Nám ženám je osoba blízká až po určité době, kdy ji lépe poznáme. U mužů většinou platí, že tělesná blízkost je jednoduše základem.

Netrapte se tím, zda vás tedy muž měl rád či nikoliv. Vidíte, že takové je jeho přirozené jednání. Nesrovnávejte, v čem je ta nová lepší. Co ona má a vy ne. Každý rozchod je bolestivý a každý z nás potřebuje různě dlouhý čas, aby nás smutek z něj přešel. Vy se nemusíte vrhat rychle a bezhlavě do nového vztahu. Odpočiňte si. Po nějaké době zjistíte, že konec je vlastně začátek. Čeká vás něco zcela  nového. Potkáte novou lásku a třeba tahle už bude opravdu ta pravá a vy budete velmi šťastná.

Sdílet

3 KOMENTÁŘE

  1. Jsem chlap, a to co se tady píše, se mi přesně teď stalo, akorát že obráceně (fakt je to dost nepříjemný), takže bych to zas tak nedogmatizoval, že chlapy to maj nějak a ženský jinak, vždycky je to individuální.

  2. Jo tak to sedí…přesně..chlapi to neřešenej, hnedka sexujou s jinou a to že bejvalá, se kterou byli denodenně v kontaktu smutní, je nezajímá…jen by mě zajímalo, kde hnedka na někoho jinýho narazí..to se kolem nich motá tolik nezadaných kamarárek nebo co…k čertu!

  3. A co kdyz je ten zraneny muz? Miluje zenu celym srdcem a ona mu ublizuje a odkopne a to kvuli tomu, ze muz nechce vychovavat jejiho 21 leteho syna, ktery o to nestoji a dela naschvaly. Schovava se za maminku a ona mu vse toleruje a spatny je muz? Neni! Jine hadky nebyly, bylo nam dobre, ale jen do te doby nez prisla rec na syna. A tyden na to randi jak diva a muz se trapi! Neskatulkujte!

Comments are closed.