Česká značka VUCH si pomalu získává srdce více a více žen. Možná jste už peněženku s logem, které vypadá jako rozšířené dvojité W viděly, ale nenapadlo vás, že je to český výtvor. Elegantní zpracování by se dalo přisoudit kdejakému zahraničnímu návrháři.

vuch diamond collection

Nová designová značka VUCH (čteno „vuš“) se snaží rozpoutat revoluci v českých kabelkách. Jejich peněženky pro ženy jsou originální a jiné než díla komerčních značek, kterých už si nikdo nevšimne. Peněženky VUCH mají osobnost a jsou nadčasové, takže se z nich nakonec stávají takové dobré kamarádky, které toho s majitelkou mnoho zažijí. Jsou vyrobené ze syntetické kůže, což je pružný, pevný a odolný materiál. Různé modely peněženek mají různé povrchové úpravy – některé jsou hladké, jiné s vlnkami apod. Liší se také atraktivními barvami.

Značka VUCH má v současné době čtyři kolekce peněženek a dvě z nich byly nedávno rozšířeny. Jedná se o oblíbené Diamond a Take me away. Přibylo pět exkluzivních kousků, pojďme se pokochat.

Diamond novinky

Do kolekce Diamond přibyly dvě růžové peněženky a jedna žlutá. Silken je světle růžová, Scarlet tmavá a tajemná, žlutá se jmenuje stylově Lemon (přestože odstín není úplně citrónový, spíš tmavší). Provedením jsou všechny tři stejné, liší se jen barvy. Mají uzavíratelnou kapsu na zip na mince, tři kapsy na bankovky, dvě přihrádky na SIM karty, extra vyjímatelnou kapsu na karty (12 – 18+ karet) a originální zapínání na cvoky. A protože jde o Diamond kolekci, na logu je umístěný malý krystal.

peněženky VUCH

Kolekce Take me away

Do druhé kolekce přibyly dva modely – Winy a Silverin. Opět jde o totožné peněženky rozdílné barvou. Winy je do fialova, Silverin je bílá se stříbrným odleskem. Vnitřní výbava je prakticky totožná s kolekcí Diamond, zvenku vypadají jinak. Nelze říct, zda elegantněji, je to věc individuálního vkusu. V redakci se nám moc líbila i mladistvá hravá kolekce Dots. Takže příště u peněženek komerčních značek jednoznačně proneseme „Kuš, já chci VUŠ!“.

Sdílet