Nejnovější únorové vydání časopisu Town & Country zdobila jako cover girl krásná Ivanka Trump, která je navíc ve vysokém stupní těhotenství. Jak se focení pro obálku povedlo?
Fotografoval Max Vadukup, čtyřiatřicetiletá podnikatelka, která se svým manželem, realitním developerem Jaredem Kushnerem čeká třet dítě, vypadá na nové obálce opravdu nádherně. Pro focení oblékla šaty od Caroliny Herrery, zatímco v navazujícím photoshootu se objevily kousky od Dolce & Gabbana.

Ivanka samozřejmě časopisu poskytla také rozhovor, ve kterém otevřeně mluví o svém otci, republikánském kandidátovi na prezidenta – Donaldu Trumpovi, o jeho kontroverzním prezidenteském chování ale také o svém vlastním podnikání. Když se dostalo na řeč o Donaldovi a jeho postoji k ženám, Ivanka potvrdila, že věří, že její otec je v tomto smyslu neutrální: „Myslím si, že mému otci je jedno, zda kandiduje muž nebo žena. Pokud někoho nemá rád, tak to řekne a možná právě to ho dobře prezentuje. Řekne to, co si myslí,“ uvedla.

Ivanka také uvedla, že on sám podporuje i ji velmi dobře. „On ženy opravdu respektuje. Kdyby ne, nejsem tam, kde jsem. Věří na 100 % v rovnost pohlaví, takže ano, zcela společensky, politicky i ekonomicky, on má v ženách důvěru, že  mohoou dělat takovou práci, jako muži. Já jsem toho navíc důkazem.“

Sdílet