Svatební hostina patří k těm nejdůležitějším částem celého obřadu. A velmi oblíbeným, nutno dodat. Je jakousi příjemnou odměnou pro všechny zúčastněné za to, že projevili svou organizovanost, úspěšně dodrželi časový harmonogram celé akce a zamilovaný pár si mohl říct své ANO. Hledáte-li ideální místo pro svatební hostiny Brno, zvolte si Hotel Gregor. Co nabízí?

Nezapomenutelná svatební hostina

Kromě svatebních hostin díky své výhodné v centru Brna je hotel Gregor vhodný také pro pořádání konferencí nebo plesů. Využít můžete nejen reprezentativní prostory, ale kompletní služby spojené s organizací této části svatby.

Hotel Gregor Brno vám nabídne pro vaši svatební hostinu také možnost si naplánovat svatební menu včetně nápojů. Rozhodnou-li se novomanželé navíc k tomu, že součástí tabule by měly být i položky připravené z vlastních zdrojů, nepředstavuje to problém.

Můžou snad na svatební hostině chybět třeba výborné koláčky, které peče vaše babička podle tradičního receptu? Nebo víno ze zásob vašeho budoucího tchána? Vše potřebné si současně můžete již předem na hotel převézt a nechat uskladnit, aby vám ve váš velký den skutečně nic nescházelo. Případné nejasnosti s vámi personál rád probere.

Aby vám vaši svatbu nic nepokazilo

Volitelně je možné poptat i další služby, které se svatební hostiny úplně netýkají. Hotelové zázemí je jako stvořené pro komplexní přípravu svatby snů. Atmosféru tak může podtrhnout vámi zvolené květinové aranžmá, případně může být součástí programu navíc i ohňostroj. Spolu se zaměstnanci hotelu hladce zajistíte dopravu všech svatebčanů na místo určení vozy značky Ford Mustang Cabrio V6.

Aby to nevěstě nejen u svatební hostiny slušelo, k tomu jí dopomůže sjednaný kadeřník a vizážista. Náročný den umí make-up zatížit horkem nebo slzami štěstí, proto je důležité, aby nalíčení vydrželo. Kousek svatby s vámi bude na vzpomínkových fotografiích ostatně napořád a každá žena si na svatebních snímcích přeje být jednoduše nezapomenutelnou. Služby fotografa jsou tím dalším, s čím vám může hotel Gregor pomoci.

Sdílet